ما ایرانی‌ها عاشق مهمانی گرفتن، دورهم جمع شدن و سپری کردن لحظات در کنار هم دیگر هستیم؛ این دورهم جمع شدن‌ها هم بیشتر مواقع با یک غذا یا میان وعده خوشمزه همراه میشه اما گاهی تهیه همین وعده غذایی و خوشمزه بودنش آنچنان زمان و انرژی به هدر میده که از لذت باهم بودن کم میشه. در این مطلب با کمک محصولات نامی‌نو به شما طرز تهیه تعدادی غذای سریع و البته خوشمزه برای مهمانی یا دورهمی‌هاتون آموزش می‌دیم تا وقت بیشتری برای معاشرت با مهمانانتان داشته باشید.

فینگر فود و ساندویچ الویه:
یه بسته سالاد الویه نامی‌نو و تعدادی نان باگت تازه کافیه تا یکی از محبوبترین غذاهای مخصوص مهمانی‌ها آماده بشه، شما می‌توانید نان باگت را به قطعه‌های کوچک‌تر تقسیم کنید و با گذاشتن یه ذره سالاد الویه روی آن اونو تبدیل به فینگر فود کنید یا با برش افقی نان و قراردادن سالاد الویه بینش یه ساندویچ خوشمزه برای مهمانانتان تهیه کنید.

سینی مزه:
دوتا از غذاهای محبوب بین همه، کشک و بادمجان و سوسیس بندری هستند که نامی‌نو هر دوی این محصولات را به شما عرضه می‌کند، شما می‌توانید کشک و بادمجان و سوسیس بندری را به همراه دیگر محصول خوشمزه و پرطرفدار نامی‌نو یعنی سالاد مرغ در یک ظرف مخصوص اردورخوری که قسمت‌های مجزا دارد سرو کنید تا یک سینی مزه خوشمزه و پرطرفدار را تهیه کرده باشید.

بشقاب ژامبون:
ساندویچ کالباس از اون دست غذاهایی هست که هرکسی نمی‌تواند در برابر آن مقاومت کند، شما می‌توانید یک سینی از انواع فرآورده‌های گوشتی نامی‌نو (ژامبون مرغ و ژامبون گوشت و ..) را در کنار نان ساندویچی تازه و گوجه و خیارشور برای مهمانانتان آماده کنید.

این مطلب ادامه دارد ...